Left menu


Right menu

Search


Sprostowanie ?

Grzegorz Łącki

W ramach czego sprostowanie ? Fakt, że złowiłeś rybę w okresie ochronnym i chwalisz się nią publicznie jest jak najbardziej naganny. Gdybyś przypadkiem miał odwagę przyznać się i przeprosić to zupełnie inna sprawa. Ludzie robią różne rzeczy i nie ze wszystkich są później dumni. Zrozumienie pewnych spraw też przychodzi z wiekiem i nie tylko o wędkarstwie tutaj mówię. Gdybyś kiedyś zrozumiał, wtedy bez wątpienia osobiście mogę cię przeprosić i jako pierwszy podać dłoń. Jednak jeśli nadal nie widzisz nic złego w łowieniu ryb w okresie ochronnym do tego stopnia, że wystawiasz swoje fotki na necie to nie mamy o czym rozmawiać

Pozdrawiam
Grzesiek Łącki
Schowaj teksty   

Powiązane z

Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa

W związku z publikacją w Galeriach Rybiego Oka serii zdjęć sandaczy złowionych w okresie ochronnym, Stowarzyszenie Klub Wędkujących Internautów skierowało do Prokuratury Rejonowej Wrocław - Śródmieście, zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez osobę publikującą - z wnioskiem o wszczęcie postępowania karnego.

Jednocześnie informację o tym bulwersującym zdarzeniu, przekazano do Rzecznika Dyscyplinarnego ZO PZW we Wrocławiu, w celu niezwłocznego podjęcia działań statutowych.


RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs
Reklamy Krokus: Firma "Wszywka" zaprasza producentów odzieży oraz hurtownie dodatków krawieckich do współpracy, patrz: Metki i wszywki odzieżowe pragnie zinteresować swą ofertą metek i wszywek odzieżowych również osoby prywatne, zainteresowane niskimi nakładami.