Lewe menu


Right menu

Szukaj


Rybie Oko/SWI/Informacje/Zapraszamy - przystąp do SWI - on-line 

Zapraszamy - przystąp do SWI - on-line

Dodatkowe informacje dla chętnych do pozostania członkiem Stowarzyszenia

Nasze Stowarzyszenie jest organizacją społeczną, promującą etyczne wędkarstwo, zajmującą się szeroko rozumianą ochroną przyrody - w szczególności środowisk wodnych.
Nasz Kodeks Honorowy stanowi wyraźną etyczną alternatywę dla przeciętnych zachowań wędkarzy, do przestarzałych regulaminów połowu ryb. Nie stanowimy konkurencji dla innych organizacji wędkarskich, nie jest naszym celem posiadanie własnych łowisk, chcemy natomiast wpływać na jakość prawidłowego zagospodarowania wód dla wędkarzy. Jeśli poczuwasz się do bycia we wspólnocie z etycznymi wędkarzami, chcącymi aby wędkarstwo było nowoczesne, a wędkarze lepiej postrzegani, dołącz do nas. Wesprzyj nas swoim działaniem, uczestnictwem w życiu naszego stowarzyszenia. SWI to na dzień dzisiejszy najlepsza platforma do dyskusji i spotkań wszystkich, dla których ważne jest wywieranie dobrego wpływu na naszą codzienną wędkarską rzeczywistość.

Wyłącznie od Ciebie zależy jak będziesz postrzegany w grupie do której dołączysz. Od ciebie zależeć będzie czym w przyszłości będziemy się zajmować. Pamiętaj, od pierwszych chwil przynależności Stowarzyszenie nie stawia przed Tobą żadnych ograniczeń. Aktywność jest istotą naszej siły działania i oddziaływania. Nie musisz być dobry we wszystkim, jeśli skoncentrujesz się na tym, co lubisz i tym się zajmiesz, wówczas Twoja obecność doda siły zespołowi, to jest warunek, byśmy jako całość mogli działać skutecznie.

Jak czytałeś w Statucie Stowarzyszenia Wędkarzy Internautów, podstawowym (codziennym) środkiem komunikowania się między nami jest sieć internet. Ten środek łączności umożliwia nam - rozrzuconym po całym kraju mieszkańcom często bardzo odległych od siebie miejscowości - choć niedoskonały to w miarę szybki kontakt. Nie jest warunkiem członkostwa posiadanie własnego komputera, ale pomyśl, czy będziesz miał możliwość dostępu do sieci.
Wiedz również, że przyjmujesz na siebie obowiązek opłaty corocznej składki na rzecz naszego Stowarzyszenia. Nie traktujemy jej jako zapłaty za cokolwiek. Ci z nas, którzy mogą dodatkowo przekazują stowarzyszeniu darowizny, w różnej postaci, również finansowe. Zgromadzone w ten sposób środki możemy angażować dla realizacji naszych celów, w dowolnej chwili i w sytuacjach kiedy jest to konieczne.

Wybrani spośród nas do statutowych organów to nie wszechpotężna władza, której coś więcej wolno, która coś więcej może. To tacy sami jak ogół członkowie, którzy w drodze wyboru otrzymali legitymację do pełnienia funkcji. Możesz się tam znaleźć również i Ty.

Rozpocząłeś, procedurę przyjęcia w szeregi Stowarzyszenia, przed podjęciem ostatecznej decyzji, weź pod uwagę powyższe zasady i informacje, zastanów się czy chcesz podjąć się działania. Nie sądź, że byt w naszym Stowarzyszeniu to wyłącznie powszednie mozoły, że nie ma tu miejsca na chwile radości. Czekają Cię niezapomniane przeżycia na Spotkaniach Wędkarzy Internautów, czeka Cię też satysfakcja, gdy cel dla którego osiągnięcia stowarzyszyliśmy się, stanie się i dla Ciebie zauważalny. Na przykład w czasie łowienia ryb (tym również się zajmujemy).

Zapraszamy! Jeśli jesteś nadal zdecydowany przystąpić do Stowarzyszenia Wędkarzy Internautów, przeczytaj uważnie poniższe instrukcje i rozpocznij proces rejestracji.

Prosimy o staranne przeczytanie Statutu i Kodeksu Honorowego i zastanowienie się, czy będziesz w stanie wypełniać zobowiązania zawarte w obu dokumentach.

Przejdź do formularza akcesyjnego - DALEJ...


RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy
Reklamy Krokus: Producent wszywek, metek, etykiet. Zobacz: Wszywki odzieżowe Firma "Wszywka" zaprasza!