Reklamy Krokus: Jedno z pierwszych wdrożeń systemu CMS eZPublish w Polsce. Już niebawem pojawi się również w nowej wersji.
Świat Druku - to miesięcznik naukowo-techniczny wydawany przez wydawcę: Polski Drukarz, adresowany do wszystkich związanych z branżą poligraficzną.
Sprzet do wykonywania sztucznych much
< >
Czwartek 06 Luty 2014 02:00:14
Powiązane z
Sprzęt do wykonywania sztucznych much
Grześ Tuński
Niedziela 01 Wrzesień 2002
W dzisiejszej dobie, gdy nie ma większego problemu z zakupem podstawowych materiałów i sprzętu do produkcji sztucznych much, każdy kto chce może bez najmniejszego problemu wykonać własnoręcznie sztuczne muchy - wcale nie żartuję. Do wykonania podstawowych i prostych much wcale nie trzeba mieć wybitnych zdolności plastycznych czy manualnych. Potrzebne jest jedynie samozaparcie, chęci i cierpliwość oraz dobry wzrok - może być wspomagany przez okulary lub duże szkło powiększające (mocowane na stałe). W tym artykule zajmę się sprzętem i akcesoriami potrzebnymi do wykonania muszek. Większość potrzebnego sprzętu można kupić w dobrych sklepach wędkarskich lub przez Internet w sklepach wysyłkowych. Wystarczy przejść się do sklepu wędkarskiego lub poszukać w "sieci". Najpierw jednak musimy wiedzieć, co chcemy kupić oraz co nam będzie potrzebne.
więcej...
< >
06.02.2014 02:00