Lewe menu


Right menu

Szukaj


Wstępniak

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 5008 
Komentarzy: 0 
ID: 3547 
Węzeł: 2624 

Drodzy czytelnicy!

Dziś oddajemy na wasze ręce trzeci numer naszego klubowego pisemka. Trzy miesiące - trzy numery. Nie jest to może powód do dumy ale dla nas to powód do optymizmu. Przez te miesiące (o czym informują nas statystyki) przyzwyczailiśmy się do... regularności "Nieregularnika". Nazwa pisma, którą przez te trzy miesiące posługiwaliśmy się nagle stała się mało przystająca do naszej rzeczywistości. Tu kierujemy do was prośbę. Ankieta jaką umieściliśmy w numerze wymaga waszych głosów.
Ważną dla nas sprawą jest współpraca z pismem "Wędkarstwo Moje Hobby".

Wstępniak

Jeśli zobaczycie ten znak, którym opatrzony będzie artykuł, oznacza to, że ten tekst można będzie przeczytać nie tylko u nas, ale też w wyżej wymienionym piśmie.
Nie chciałbym wyróżniać tekstów, które moim zdaniem są szczególnie godne polecenia. Myślę, że każdy wędkarz, ten początkujący i ten stary wyga, znajdzie coś dla siebie. Proszę was jedynie o specjalne potraktowanie naszego "Apelu w sprawie krótkich" tyczącego się łowienia ryb niewymiarowych w trakcie zawodów.

WODOM CZEŚĆ!

Naczelny

Paweł Deska

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   

RSS 2.0 PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy
Reklamy Krokus: eZ publish to nowoczesny i wydajny wzorzec projektowy - CMF (Content Management Framework). OpenSource CMS Kod źródłowy dostępny jest na zasadach nieodpłatnych licencji GNU GPL