Lewe menu


Right menu

Szukaj


Rybie Oko/SWI/Nieregularnik/Wędkowanie i SWI/Zlot Gwiaździsty Klubu Wędkujących Internautów, czyli przedzlotowe refleksje organizatora 

Zlot Gwiaździsty Klubu Wędkujących Internautów, czyli przedzlotowe refleksje organizatora

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 4789 
Komentarzy: 0 
ID: 3417 
Węzeł: 2504 

Mamy Stowarzyszenie!Odbyliśmy walne zgromadzenie członków klubu na którym wybraliśmy władze.Klika dni po tym fakcie na naszym forum pojawia się głos z propozycją pierwszego spotkania oficjalnego już stowarzyszenia. Pada nazwa - zlot gwiaździsty... Jasne(!) to temat dla któregoś z klubowiczów zamieszkałych w centrum kraju.

W głowie rodzi się pomysł, oglądam mapę, na Sulejowie robię kółko, do niego z miast zamieszkania kolegów maluję kreski, wychodzi - pomijając mnie i innych łodzian zupełnie niechcący uprzywilejowanych w tej sytuacji - nie gwiazda lecz słoneczko. Sprawdzam długość jego promieni... Tak to będzie rozsądne. Postanawiam działać.
Lipcowa niedziela, wskakuję w autko i w drogę. Nad Pilicę. Na przeszpiegi.
Trochę znam te okolice, mimo, że nie wiedzieć czemu w wyprawach wędkarskich omijam sam zalew. Zaglądam więc do jednego ośrodka, drugiego, trzeciego, na wywiad. Odwiedzam miejscowego leśniczego.
Jestem na dworcu kolejowym w Piotrkowie Tryb. i na przystankach komunikacji samochodowej. Nawiązuję kontakt z okręgowym komendantem straży rybackiej, z dyrekcją okręgu.
Następnego dnia przedstawiam udokumentowaną wynikami podróży propozycję spotkania w Białej nad Pilicą.
Wcześniej padły propozycje: Janusza - jezioro Maróz oraz Tomka - okolice Włocławka również nad jeziorem, więc jest to trzecie z kolei miejsce poddane klubowej ocenie. Mijają dni, zgodnie z przysłowiem - Jeszcze się taki nie urodził... czytamy różne głosy, w końcu kapituła postem prezesa "stawia stempel" na Pilicy.
"Koniec żartów" myślę.
Mam powód kolejnej wyprawy w rejon zlotu, by zebrać dokładniejsze i wiążące już informacje.
W jej wyniku każdy, zmotoryzowany i niezmotoryzowany otrzymuje podpowiedź, jak i którędy dotrzeć do ośrodka, kiedy i w jakiej wysokości wnosić opłaty za wędkowanie, gdzie i za ile pożyczyć łódkę oraz wiele innych użytecznych wieści.

Nie zawsze czytając forum wracamy do poprzednich tematów.
Myślę, dobrze by było zrobić stronę www ze zbiorem wszystkich informacji. Wiele czasu spędzam przy tym, kolejne próby nie dają efektu, kilkakrotnie zły na komputer :-) odchodzę od niego, wreszcie udało się, jest! Jakie to proste! (no, prawie).
Na stronie umieszczam na niej m.in. listę zgłoszeń. Na bieżąco możemy śledzić przewidywaną frekwencję.

Od dziś do spotkania pozostało kilkanaście dni. Na liście nie można stwierdzić zbytniego tłoku ;-)
Wiem, sam po sobie. Pewnie trudno niektórym z nas zaplanować wcześniej nieobowiązkowy przecież wyjazd, z kolei dla klubu to AŻ zlot zaś w stosunku do codzienności każdego z nas - TYLKO zlot.

Mimo wszystko, spotkajmy się, na te dwa dni odskoczmy od szarego nieraz życia.

Bogdan Ziółkowski

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   

RSS 2.0 PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy
Reklamy Krokus: Systemy CMS