Lewe menu


Right menu

Szukaj


Krótka odpowiedź...

Bogdan Ziółkowski

Masz prawo ogrodzić swoją nieruchomość tak jak wskazują słupki graniczne. Jeśli granica Twojego terenu oddalona jest od brzegu i między Twoim a wodą można swobodnie przejść to w czym problem - wydawałoby się...

I trochę dłuższy dodatek:
Ogrodzenie się najlepiej wysokim płotem to taki nasz polski zwyczaj i sposób na tych co to zawsze "chodzili, chodzą i będą chodzić", choć nie zawsze skuteczny, to zależy od poszanowani przez tych chodzących cudzej własności i prawa. Z resztą przykłady z wyrywaniem tablic i wierzb już masz, niestety szkody może zmniejszyć jedynie stałe przebywanie na miejscu. Nie zrozum mnie tak, że namawiam Cię do wysokiego płotu, jestem przeciwnikiem grodzenia, ale cóż żyjemy w takiej a nie innej rzeczywistości mamy (my - polacy ) taką a nie inną mentalność.

Nie dziwię się Twojemu zauroczeniu tym miejscem, sam choć żem miastowy (łodzianin) jestem miłośnikiem Borów od 16 lat, odkąd je poznałem i mam w planach przenieść się w te rejony w okolice Osia, to niedaleko Ciebie na północny wschód. Plany... plany.. Daj Boże żeby się spełniły...
Cały pas Pomorza od Borów na wschodzie poprzez Piłę, Wałcz, Szczecinek, Czaplinek Złocieniec, Puszczę Drawską na granicy zachodniej skończywszy to przeurokliwe rejony naszego kraju.

Nic dla nas nie koś, przeczytaj nasz Honorowy Kodeks zwany potocznie Regulaminem. My jesteśmy nieco inni, przyrodę potrafimy uszanować niezależnie od tego po której jest stronie płotu.

Różowe okulary, dobra myśl, to... sposób na przetrwanie.

Pozdrawiam
Bogdan
Schowaj teksty   

Powiązane z


RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy
Reklamy Krokus: Archiwlane strony wędkarskie "Rybiego Oka": Wędkarstwo - archiwum Cały szereg informacji i artykułów o wędkarskim hobby. Jest co czytać!